Pierwsze warsztaty improwizacji odbyłem w 2009 roku w Krakowie. Od tego czasu szkoliłem się u różnych trenerów, jak i jeździłem po Polsce oglądając raczkującą wówczas scenę impro. Miałem przyjemność sędziować rozgrywki w ramach Mecz Impro Ligi w 2012 i 2013 roku. Jesienią 2013 roku byłem animatorem publiczności przy programie „I kto to mówi?” na TVP2.W 2013 roku założyłem w Opolu Teatr Improwizacji To Mało Powiedziane, w którym występowałem do 2017 roku, i z którym odwiedziłem prawie wszystkie festiwale improwizacji w Polsce. Obecnie (od 2018 roku) występuję w Teatrze Improwizacji Pro Forma, a także organizuję różne spektakle improwizowane, m. in. Krótka Piłka, Tadek Plus i Wykłady Improwizowane. Prowadzę także warsztaty improwizacji.
Poza sceną jestem fanem seriali wszelakich.

W 2007 roku powstał portal WhoseLine.pl, gdzie zacząłem tłumaczyć na język polski Whose Line is it Anyway?, jak i inne programy opartych na improwizacji. W 2010 roku stworzyłem portal www.impro.info.pl, skierowany dla osób pragnących poszerzyć swoją wiedzę o improwizacji i znaleźć nowe gry lub ćwiczenia. W 2016 roku powstał portal Improstrefa.pl, który pełnił funkcję centralnego punktu w internecie dla środowiska impro.

Czemu jestem Ten Tadek?

Ten przydomek został mi nadany w zasadzie przez wiele osób niezależnie od siebie. Kilkukrotnie zdarzyło mi się, że w różnych miastach improwizatorzy podeszli do mnie i spytali „Czy ty jesteś ten Tadek?” (ten od Whose Line). Początkowo mnie to bawiło. Z czasem ten „Tadek” stał się „Tym Tadkiem” i tak już zostało.