Moja przygoda z improwizacją zaczęła się od programu Whose Line is it Anyway? latem 2007 roku. Obejrzałem jedną scenkę z programu i mi się spodobała. Jednak nie na tyle, by maniakalnie wyszukiwać inne scenki na YouTube. Zmieniło się to parę miesięcy później, gdy zobaczyłem, że ktoś przetłumaczył parę scenek na język polski. Niedługo później dołączyłem do ekipy WhoseLine.pl. Po krótkim czasie przejąłem stery portalu i znalazłem osoby, które pomogły mi w tłumaczeniu, i bez których z pewnością nie dotrwałbym do dziś.

Dziś WhoseLine.pl jest największym zbiorem przetłumaczonych odcinków Whose Line is it Anyway?, jak i innych improwizowanych programów. W 2010 roku powstał portal www.impro.info.pl, skierowany dla osób pragnących poszerzyć swoją wiedzę o improwizacji i znaleźć nowe gry lub ćwiczenia. W 2016 roku powstał portal Improstrefa.pl, który pełni funkcję centralnego punktu w internecie dla środowiska impro. Znajduje się tu baza występów grup z całej Polski, wywiady i relacje z festiwali impro, a także zbiór nagrań występów różnych grup z Polski.

Tak działam w Internecie. A kim jestem „w realu”?

Pierwsze warsztaty improwizacji odbyłem w 2009 roku w Krakowie. Od tego czasu uczestniczyłem w wielu warsztatach improwizacji oraz prowadziłem wiele takich warsztatów. Jeździłem i oglądałem występy różnych grup i teatrów improwizacji, aż w końcu udało mi się założyć własną grupę. W Teatrze Improwizacji To Mało Powiedziane działałem w latach 2013-2017. Teatr odwiedził prawie wszystkie festiwale improwizacji w Polsce. Oprócz tego miałem przyjemność sędziować rozgrywki w ramach Mecz Impro Ligi. Jesienią 2013 roku byłem animatorem publiczności przy programie „I kto to mówi?” na TVP2. Obecnie występuję w Teatrze Improwizacji Pro Forma, a także organizuję różne spektakle improwizowane, m. in. Krótka Piłka, Tadek Plus i Wykłady Improwizowane. Współprowadzę scenę komediową w Pubie Szpula w Gdańsku.
Poza sceną jestem fanem seriali wszelakich.

Czemu jestem Ten Tadek?

Ten przydomek został mi nadany w zasadzie przez wiele osób niezależnie od siebie. Kilkukrotnie zdarzyło mi się, że w różnych miastach improwizatorzy podeszli do mnie i spytali „Czy ty jesteś ten Tadek?” (ten od Whose Line). Początkowo mnie to bawiło. Z czasem ten „Tadek” stał się „Tym Tadkiem” i tak już zostało.